Recreational Monthly Subscription Packages


It costs less than you think

$ 30

1 CLASS

Single Pass

  • One Time Attendance
  • ANY WEEK DAY

$99

4 classes

per month

  • 1 CLASS PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$176

8 classes

per month

  • 2 CLASSES PER WEEK
  • ANY WEEK DAY

$189

12 classes

per month

  • 3 CLASSES PER WEEK
  • ANY WEEK DAY